Cariere

CARIERE LA CONSTRUCTII INDUSTRIALE CIVILE BRASOV

SC Constructii Industriale Civile SRL Brasov, societate comerciala specializata in lucrari de constructii si reparatii in constructii, comercializare de materiale de constructii, a fost infiintata in anul 1992 ca urmare a transformarii Antreprizei de Constructii Industriale Brasov din cadrul Trustului de Constructii Industriale Brasov in mai multe societati comerciale cu capital privat.

Managementul SC CIC SRL isi doreste in echipa cei mai buni profesionisti si, in acest moment, cauta:

Electrician constructii

Candidatul ideal
Electrician calificat
Experienta in lucrul pe santier.
Candidatul trebuie sa fie serios, responsabil, ordonat, comunicativ, muncitor, disciplinat, cu spirit de echipa, disponibil la program prelungit.
Cursuri de pregatire.
Responsabilitati
executia instalatiilor electrice de curenti tari si slabi
mentinerea legaturii cu inginerul societatii responsabil de proiect

Sef santier

Absolvent al Facultatii de Constructii Civile
Experienta in executia lucrarilor civile si industriale de minim 7 ani
Cunostinte mediu-avansat de MS Office, ACAD, MS Project
Experienta lucrari dezvoltare imobiliara
Buna cunoastere a legislatiei aplicabile in constructii
Riguros
Bun organizator
Capacitate de relationare
Disponibilitate lucru program prelungit in situatii speciale
Carnet de conducere Cat. B
Raspunde de coordonarea intregii activitati din santier
Raspunde de respectarea proiectului tehnic, graficelor de executie si de indeplinirea parametrilor de calitate;
Asigura respectarea planului de executie pe activitati, organizeaza si impune ritmul de executie pentru realizarea lucrarilor la termenele propuse conform graficelor de esalonare a lucrarilor previzionate;
Urmareste executarea corecta a proiectelor, a tehnologiei de executie si a conditiilor de calitate;
Coordoneaza si supravegheaza personalul din santier, atat cel propriu cat si subcontractorii
Planifica, verifica, organizeaza, controleaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului, impreuna cu echipa de proiect;
Participa la predarea – receptionarea fronturilor de lucru catre Subcontractori;
Emite necesarele de materiale si echipamente aferente fronturilor de lucru aflate in derulare in functie de conditiile de livrare
Asigura cunoasterea, aplicarea si respectarea normelor de SSM de catre angajatii proprii si Subcontractanti;
Intocmeste rapoarte saptamanale de informare, in legatura cu evolutia proiectului;
Verifica si aproba situatiile de lucrari din punct de cantitativ si calitativ;

APLICA ACUM

    Nume si prenume *

    Telefon *

    Functia dorita *

    Atasare CV *

    Detalii suplimentare

    academic essay writing college essays that worked university essay writing